Contact

U kunt steeds vrijblijvend een bezoekje brengen zodat u uw vragen rechtstreeks kunt richten aan de notaris zelf of een van haar medewerkers.

Notaris Geraldine Cops
Maastrichtersteenweg 85
B-3680 Maaseik

Tel. + 32 89 569050
Fax. +32 89 569059
info@notarisgeraldinecops.be

Notaris Geraldine Cops – NOTARIS
geraldine@notarisgeraldinecops.be
089/ 56 90 50

Wim Sanders – Lic. T.E.W.
wim@notarisgeraldinecops.be
089/ 56 90 52

Kim Driesen – Notarieel medewerker
kim@notarisgeraldinecops.be
089/ 56 90 56

Sara Paredis – Notarieel medewerker
sara@notarisgeraldinecops.be
089/ 56 90 55

Tine Kolbaba – Master in de rechten
tine@notarisgeraldinecops.be
089/ 56 96 21

Robert Boogaerts – Notarieel medewerker
089/ 56 90 50

Lore Schouteden – Master in het notariaat
lore@notarisgeraldinecops.be
089/56 90 51

Anke Bogers – Notarieel medewerker
anke@notarisgeraldinecops.be
089/56 90 50

Laura Vanbuel  – Master in de rechten
laura@notarisgeraldinecops.be
089/56 90 53

Andy Aussems – Notarieel medewerker
andy@notarisgeraldinecops.be
089/ 56 96 20

Gwenn Swenters – Master in het notariaat
gwenn@notarisgeraldinecops.be
089/ 56 90 57

Heleen Roex – Master in het notariaat
heleen@notarisgeraldinecops.be
089/ 56 96 22

Openingsuren
Maandag-donderdag
08.30-12.30
13.30-17.30
vrijdag
08.30-12.30
13.30-15.30
en na afspraak