test

Notaris Geraldine Cops – NOTARIS notaris geraldine cops
089/ 56 90 50
geraldine@notarisgeraldinecops.be

Wim Sanders – Licentiaat T.E.W. wim
089/ 56 90 52
wim@notarisgeraldinecops.be

Kim Driesen – Notarieel medewerker kim
089/ 56 90 56
kim@notarisgeraldinecops.be

Sara Paredis – Notarieel medewerker sara
089/ 56 90 55
sara@notarisgeraldinecops.be

Robert Boogaerts – Master in het notariaat robert
089/ 56 90 50 robert@notarisgeraldinecops.be 

Tine Kolbaba – Master in de rechten tine3
089/ 56 90 53 tine@notarisgeraldinecops.be

Lore Schouteden – Master in het notariaat Lore2
089/ 56 90 51 lore@notarisgeraldinecops.be

Selina Thora – Notarieel medewerker selina
089/ 56 90 50 selina@notarisgeraldinecops.be

Openingsuren
Maandag-donderdag
08.30-12.30
13.30-17.30
vrijdag
08.30-12.30
13.30-15.30
en na afspraak

this article test